Acetaminofen / dextrometorfán / doxilamin szisztémás acetaminofen 325 mg / dextrometorfán-hidrobromid 15 mg / doxilamin-szukcinát 6,25 mg (PC10) Éjszakai megfázás/influenza Általános név: acetaminofen, dextrometorfán és doxilamin Márkanevek: All-Nite, Contac Cold+Flu...
Read more





